Motolské apartmány

Popis projektu

Motolské apartmány

Projekt Motolské apartmány je situován do širšího středu města. Skládá se z 10 bytových jednotek o dispozici 1+kk a 2+kk s vlastním balkonem či terasou obklopen zelení.

Původní dům projektu Motolské apartmány prošel rozsáhlou rekonstrukci. Součástí rekonstrukce byly všechny bytové jednotky, společné prostory, fasáda a okolí domu. Dům má 10 bytových jednotek o dispozici 1+kk a 2+kk s vlastním balkonem či terasou. Projekt nabízí 10 venkovních parkovacích stání pro majitele jednotlivých jednotek, není součásti ceny bytových jednotek. Převzetí bytových jednotek je plánované na jaro / léto 2020.

Popis lokality

Umístění projektu propojuje klidnou lokalitu se všemi výhodami městského bydlení. Lokalita Prahy 5 - Stodůlky disponuje vším potřebným - školky, školy, soukromé školky, pobočka pošty, několik dětských hřišť - vzdálené jen pár minut chůze. Perfektní občanská vybavenost nabízí v docházkové vzdálenosti nákupní centra OC Řepy, Billa, Albert. V dojezdové vzdálenosti 5-10min. jsou OC Zličín, Galerie Butovice, OC Šestka a Prague Stylish Outlet, a také zdravotní středisko Řepy, nebo lékárna Dr. Max. Výborná dopravní dostupnost – tramvajová zastávka je par minut od domu (9,10,16 a noční linky 98 a 99), během 15tí minut budete na Andělu, nebo 25tí minut na Václavském náměstí a autobusová zastávka linek 180 a 380. Nespornou výhodou je také řada parku k odpočinku a sportovnímu využití.

  • Cena: od 4 990 000 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00043
  • Adresa:Hlavní město Praha, Ke Koh-i-nooru
  • Počet bytů:10

Prodávající makléř:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Nabízíme 1 nemovitostí z tohoto developerského projektu

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip