Rezidence Divoká Šarka

Popis projektu

Rezidence Divoká Šarka

Nadčasová čtyřpodlažní vila s byty o dispozicích 1+1, 2+1 a 3+kk zaujme svoji minimalistickou estetikou.

Jednoduchá barevná paleta šedé a bílé zdůrazňuje ladnou eleganci spolu s čistými liniemi. V přízemí je dostupná stylová kancelář, v suterénu praktický sklad. Jednoduché řešení prostoru je dokonale funkční. Klíčem je denní světlo, kterého je díky velkorysému prosklení všude do sytosti.

Popis lokality

Rezidence Divoká Šárka je situována na ulici Za Vokovickou vozovnou na Praze 6, jen kousek od Evropské třídy s přímým propojením na letiště. Klidnou lokalitu charakterizují také bohaté občanské služby a vynikající dopravní dostupnost. Jen chvilku chůze leží přírodní park Divoká Šárka i stejnojmenná autobusová zastávka. Co by kamenem dohodil se nachází tramvajová zastávka Vokovická Vozovna, odkud jsou to jen tři zastávky na metro A, stanici Nádraží Veleslavín a také vlakové nádraží Praha - Veleslavín. Do centra Prahy se dá dostat do půl hodinky. Ještě blíže se rozkládají zelené plochy Divoké Šárky, která tvoří jeden z nejrozsáhlejší a nejpestřejších pražských parků. Láká na výlety, relax na čerstvém vzduchu, sportovní aktivity nebo vodní hrátky na přírodním koupališti Džbán. K návštěvám zve také nedaleká Obora Hvězda, archeologický park, ale i četné restaurace, kavárny a další provozovny v okolí.

  • Cena: od 5 985 000 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00038
  • Adresa:Hlavní město Praha, Za vokovickou vozovnou
  • Počet bytů:3

Prodávající makléř:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip