Popis projektu

DOMY PRAHA 9

Dolní Počernice na Praze 9 nepatří mezi největší městské části, ovšem svojí polohou, charakterem zástavby a občanskou vybaveností se jedná o výborné místo pro život. U ulice Národních hrdinů vyrůstají domy pro lidi, kteří chtějí bydlet na přívětivém místě, moderně a dostupně.

Sestavení domů do malých bloků dává pocit pospolitosti a praktické pojetí interiéru umožňuje všem najít svůj prostor, který domov má poskytovat. Domy jsou provedeny ve vysokém standardu z prověřených materiálů za přijatelnou cenu. Zkolaudováno.

Popis lokality

Dolní Počernice nabízí svým obyvatelům vše, co od bydlení ve městě očekávají. Při tom, je tady dokonalý klid a dostatek vodních a zelených ploch. Obec disponuje veškerou občanskou vybaveností, je tady řada ordinací: praktický lékař pro dospělé (www.lekar-dolnipocernice.cz), praktický lékař pro děti a dorost (www.alergologie-pediatrie.cz), gynekologie, stomatologie, pohotovost a lékárna. Městská část má velice dobře zajištěné školství: mateřská škola Duha (www.praha-dolnipocernice.cz/materska-škola), základní škola Praha - Dolní Počernice (www.zsdolnipocernice.cz), anglická mateřská škola "Orangery", jesle "OrangeryPark", anglický klub "AfterClub", základní škola "Orangery" (www.orangery.cz), dětský lesní klub V mechu a kapradí (www.vmechu.cz). A nejen to, k dispozici je pošta, knihovna, pobočka banky, veterinární ordinace, autoservis, služebna městské policie, restaurace a supermarkety Billa, Albert a Penny market. Kdyby toto nestačilo, tak během 10 minut jízdy vozem nebo autobusem se dostanete do Centra Černý Most nebo Europark Štěrboholy. Dolní Počernice těží ze svého napojení na silniční i železniční tahy. Tudíž není těžké se dostat kamkoliv autem, autobusy či vlakem (7 minut z Prahy 3 – Jarova, 2 minuty Pražský okruh, 5 minut napojení na dálnici D11). Od domu dojdete na autobusové zastávky bezpečně po chodníku. Cca 150 m od projektu je zastávka Dolní Počernice (autobusy č. 163, 263 a noční autobusová linka č. 503) s přímým spojením na metro A (stanice Hostivař a Želivského) a také na vlakové nádraží Dolní Počernice a Běchovice. V ulici Národních hrdinů, se nachází další autobusová zastávka Svatoňovická (autobus č. 296) s přímým spojením na metro C (Háje) a metro B (Černý Most) nebo se dovezete na vlakové nádraží Kyje, Horní Měcholupy a Horní Počernice. Dopravním podnikem hlavního města Prahy je plánovaná také zastávka přímo u vjezdu do lokace z ulice Národních hrdinů po dokončení III. etapy projektu.

  • Číslo:D00027
  • Adresa:Hlavní město Praha, Národních hrdinů
  • Počet domů:50
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip