Popis projektu

Byty Řeporyje

Projekt Byty Řeporyje nabízí 162 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk a ploše 29m2 až 117m2. Parkovací místa jsou umístěna v podzemním podlaží.

Projekt se nachází v městské části Prahy 5 - Řeporyje. Jedná se o velice perspektivní lokalitu s velmi dobrou dopravní dostupností do centra Prahy, dostatkem přírody a výbornou občanskou vybaveností. Projekt Byty Řeporyje nabízí veškerou občanskou vybavenost, v blízkosti projektu se nachází několik mateřských a základních škol, gymnázium, dětská hřiště, obchody, sportoviště, restaurace, poliklinika a další služby. Kulturní vyžití naleznete v Řeporyjském divadle. Lokalita je velmi dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem či na kole. Zastávka metra je vzdálená 15 minut pěšky, zastávka autobusu bude v těsné blízkosti projektu. Pro rychlé spojení s centrem města je možné využít i vlakové dopravy. Rychlé je také napojení na městský okruh, dálnice D5, D6 i D7.

Popis lokality

Řeporyje nabízejí spoustu možností na pěší a cyklo výlety. V blízkosti najdete biopark Řepora, Prokopské a Dalejské údolí, kde můžete aktivně trávit svůj volný čas. Zasportovat si můžete v jedné z mnoha sportovních hal či v nedalekém STJ Sokol Řeporyje.

  • Cena: od 4 446 400 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00057
  • Adresa:Hlavní město Praha, Praha 5, Jáchymovská
  • Počet bytů:162
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip