Popis projektu

BYTY HOLANDSKÁ

Chcete mít byt podle svých představ. Vedle Heroldových sadů stavíme 2 zcela nové, mezonetové bytové jednotky 3+kk + balkóny s vlastním vytápěním. Součástí výstavby je taktéž přístavba výtahu a rekonstrukce společných prostor domu.

Samozřejmostí je možnost ovlivnit výběr zařizovacích předmětů a úprav dispozičního řešení jednotek. Nová konstrukce, dřevěné okna, kvalitní podlahy. Standardy bydlení lze vylepšit o přípravu na klimatizaci nebo topné rohože v koupelně. Výborné dopravní spojení na metro C nebo A tramvajemi 4,13 a 22. K procházkám vybízí rozsáhlý park Grebovka, Heroldovy sady nebo nebo náměstí Svatopluka Čecha. V pěší dostupnosti se nachází kompletní občanská vybavenost. Školka a základní škola ve vedlejší ulici. Pošta, lékaři, obchody, restaurace, kavárny, sportoviště a další. F Financování prostřednictvím hypotečního úvěru Vám vyřídíme zdarma. V inzerci jsou vizualizace dispozičního řešení jednotek.

Popis lokality

Přestože se jedná o klidné a tiché místo k bydlení je velmi dobře dopravně obslužné. Výborné dopravní spojení na metro C nebo A tramvajemi 4,13 a 22.

  • Cena: od 10 879 000 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00054
  • Adresa:Hlavní město Praha, Praha 10, Holandská
  • Počet bytů:2

Prodávající makléř:

Ing. Matúš Šefara

Ing. Matúš Šefara
Tel.: +420 736 415 714
E-mail:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip