Popis projektu

BYTY HOLANDSKÁ

Chcete mít byt podle svých představ. V 3/2023 začneme výstavbu 2 zcela nových, mezonetových bytových jednotek 3+kk s otevřenou galerií + balkóny v klidné a tiché ulici Holandská vedle Heroldových sadů.

Samozřejmostí je možnost ovlivnit výběr zařizovacích předmětů a úprav dispozičního řešení. Součástí výstavby je taktéž přístavba výtahu a rekonstrukce společných prostor domu. Zděná konstrukce, dřevěné okna, kvalitní podlahy. Možnost vylepšit standard bydlení o přípravu na klimatizaci, temperaci podlah v koupelnách nebo krb. Výborné dopravní spojení do celé Prahy na metro C nebo A tramvajemi 4,13 a 22. K procházkám vybízí rozsáhlý park Grobovka, Heroldovy sady nebo nebo náměstí Svatopluka Čecha. V pěší dostupnosti se nachází kompletní občanská vybavenost. Školka a základní škola ve vedlejší ulici. Pošta, lékaři, obchody, restaurace, kavárny, sportoviště a další. Financování prostřednictvím hypotečního úvěru Vám vyřídíme zdarma. V inzerci jsou vizualizace budoucího dispozičního řešení.

Popis lokality

Přestože se jedná o klidné a tiché místo k bydlení je velmi dobře dopravně obslužné. Výborné dopravní spojení na metro C nebo A tramvajemi 4,13 a 22.

  • Cena: od 9 890 000 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00054
  • Adresa:Hlavní město Praha, Praha 10, Holandská
  • Počet bytů:2

Prodávající makléř:

Ing. Matúš Šefara

Ing. Matúš Šefara
Tel.: +420 736 415 714
E-mail:

Nabízíme 1 nemovitostí z tohoto developerského projektu

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip