BYTY KRALUPY - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Popis projektu

BYTY KRALUPY - IHNED K NASTĚHOVÁNÍ

Cenově dostupný projekt Byty Kralupy s parkováním a sklepem v ceně se nachází v klidné části vilové čtvrtí Kralup nad Vltavou – Lobečku. Dispozice bytů 1+kk až 3+kk, byty v přízemí májí předzahrádky, byty v 1. a 2. patře mají balkón nebo terasu.

V ceně každého bytu je parkovací stání + sklep + kuchyňská linka Gorenje včetně spotřebičů. Projekt nabízí komplexní občanskou vybavenost. Na nákup můžete zajít do jednoho z nedalekých supermarketů Tesco a Lidl, nebo Penny market. Pro Vaše ratolesti jsou v blízké vzdálenosti mateřské školy, základní školy, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dvořákové gymnázium. V těsné blízkosti najdete lékařské ordinace, včetně dětské ordinace, nemocnici s poliklinikou, veterinární kliniku, lékárny, Českou poštu, pobočku České spořitelny, bankomat Komerční banky, drogerii Teta. Ve městě se nachází řada restaurací a kaváren. A nejen to, kino Vltava, městské knihovny, Kulturní a společenské středisko, víceúčelové hřiště, letní koupaliště, zimní stadion, tenisové kurty, fotbalový stadion. Do centra Prahy, na Hlavní nádraží se dostanete vlakem za pouhou hodinu.

Popis lokality

I milovnici přírody a sportu si přijdou na své. Díky blízké cyklostezce máte možnost objevovat krásy břehů Vltavy, lesopark u Mera nebo vyhlídkovou lavičku na město. Velkým lákadlem je evropská cyklostezka EV7 spojující norský Nordkapp s Maltou. V blízké vzdálenosti rychlé objevíte víceúčelové hřiště, letní koupaliště, zimní stadion, tenisové kurty, fotbalový stadion. Mezi vyhledávaná místa patří zámek Nelahozeves, zřícenina hradu Okoř, zámek Veltrusy nebo památná hora Říp.

  • Cena: od 4 121 765 Kč
  • Poznámka:za nemovitost
  • Číslo:D00053
  • Adresa:Středočeský kraj, Kralupy nad Vltavou, J. Wolkera
  • Počet bytů:46

Prodávající makléř:

Ing. Srdjan Filipović

Ing. Srdjan Filipović
Tel.: +420 602 651 471
E-mail:

Nabízíme 7 nemovitostí z tohoto developerského projektu

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip