DOMY HOROUŠÁNKY - k nastěhování

Popis projektu

DOMY HOROUŠÁNKY - k nastěhování

Proběhla kolaudace 16 nových řadových 4+kk, 5+kk a 6+kk s garáží a 2x terasou o ploše s vlastní zahradou 180 až 200m2 a předzahrádkou v klidné obci Horoušánky na Praze-východ. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s přípravou na kuch. linku a výstupem na zahradu, pokoj, kopelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta, zádveří, chodba, schodiště do patra a garáž. V patře jsou 2 nebo 3 samostatné pokoje, 2x terasa a koupelna. Elektro, voda, kanalizace. Pevná linka, internet. Mateřská školka v obci. Občanská vybavenost v Úvalech nebo Horoušánkách.

Další parkovací stání na vlastním pozemku před domem. Přímé spojení do Prahy autem. Autobus 20min na Černý most nebo do Úval 6min a odtud 25min vlakem přímo na Masarykovo nádraží. Financování hypotékou je připraveno.

Popis lokality

Obec Horoušánky se nachází v lokalitě Prahy-východ u města Úvaly v těsné blízkosti obce Horoušany. Horoušánky, dříve zvané též Malé Horoušany, je obec na pravém břehu Horoušánského potoka. V současné době se tato část za Prahou stává velice atraktivní z důvodů krátké, dojezdové vzdálenosti do hlavního města Prahy a díky příznivým cenám na pořízení nového bydlení. Sousedící obec Horoušany je střediskem veškeré občanské vybavenosti. Obě obce jsou vhodným místem nejen pro bydlení, ale také pro příjemné trávení volného času s širokou nabídkou kulturních a historických míst (např. Přírodní park Klánovice, zámek Nehvizdy, skanzen Přerov nad Labem).

  • Číslo:D00016
  • Adresa:Středočeský, Horoušany
  • Počet domů:16
  • Jsou v objektu garáže:Ano

Prodávající makléř:

Ing. Matúš Šefara

Ing. Matúš Šefara
Tel.: +420 736 415 714
E-mail:

Odměna pro tipaře

Nabídněte nám nemovitost k prodeji a dostanete 10 % provize z realizovaného obchodu. Volejte přímo jednateli na tel.: 602 651 471

Poslat tip